• Nasze usługi

 • Chronokeep Website Template

  Kompleksowa organizacja pogrzebów

  Nasz zakład pogrzebowy zajmuje się kompleksową organizacja pogrzebów. Posiadamy w swojej ofercie: trumny, urny, wieńce, wiązanki, karawany pogrzebowe, tablice, klepsydry, garderobę pogrzebową, oprawę muzyczną, przewóz uczestników pogrzebu, przygotowanie zmarłego do pogrzebu. Istnieje możliwość załatwienia wszystkich formalności bezpośrednio u klienta. Rezerwujemy terminy na cmentarzu oraz w kancelarii parafialnej. Na parterze do dyspozycji klientów posiadamy dwa biura oraz Salę Rzymską gdzie znajdują się oferowane przez naszą firmę produkty. Na pierwszym piętrze znajdują się kolejne dwa biura oraz pokój kominkowy przeznaczony dla uczestników pogrzebu.

 • Chronokeep Website Template

  Kaplica Pogrzebowa

  W Domu Pogrzebowym Calvaria znajduje się Kaplica pogrzebowa utrzymana w stylu klasycznym. W klimatyzowanej kaplicy do dyspozycji żałobników jest 100 miejsc siedzących. Wedle życzenia Naszych Klientów organizujemy w niej wystawienia oraz różańce. W budynku na parterze znajdują się również przestronny hol, w którym żałobnicy mogą spokojnie poczekać na rozpoczęcie uroczystości pogrzebowych.

 • Chronokeep Website Template

  Konsolacje

  W nowym budynku znajduje się również Sala Różana, w której istnieje możliwość zorganizowania konsolacji. Sala konsolacyjna pomieści 120 osób. W cichej i spokojnej atmosferze odbywają się tutaj obiady po pogrzebowe.

 • Chronokeep Website Template

  Usługi okołopogrzebowe

  Zajmujemy się również usługami około pogrzebowymi między innymi ekshumacjami, transportem krajowym i zagranicznym. Mamy do dyspozycji całodobową chłodnie oraz całodobowo wykonujemy eksportacje.

 • Chronokeep Website Template

  Usługi kamieniarskie

  W swojej ofercie posiadamy również usługi kamieniarskie. Wykonujemy pomniki tradycyjne, a także te nietypowe na specjalne życzenie klientów. Projektujemy własne wzory z uwzględnieniem wszelkich sugestii Klientów. Sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających inwestorów.